Dostawa

1. Sklep Makro Light wysyła zamówione produkty za pośrednictwem firmy kurierskiej.

2. Wszystkie przesyłki są starannie zapakowane.

3. Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone od uszkodzenia i zaginięcia.

4. Z przesyłką dostarczany jest także dowód zakupu - stanowiąca podstawę do zwrotu lub gwarancji.

5. Zamówiony towar wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych od daty zamówienia. W przypadku braku towaru w magazynie czas oczekiwania wynosi do ok.14 dni. (Klient jest informowany o czasie oczekiwania).Proszę o zrozumienie, że ze względu na szeroką ofertę sklepu nie jesteśmy w stanie posiadać wszystkiego na magazynie.

6. Przy zamówieniach zawierających klika lub kilkanaście pozycji zamówienie zostanie wysłane po skompletowaniu całego zamówienia, chyba, że strony postanowią inaczej.

7. W dniu wysyłki towaru Klient jest informowany o tym fakcie poprzez wiadomość e-mail.

8. Przy odbiorze przesyłki należy w obecności kuriera sprawdzić czy opakowanie z towarem jest oryginalnie zapakowane. W przypadku gdy paczka jest otwarta lub w widoczny sposób uszkodzona, należy spisać w obecności kuriera protokół szkody (odpowiedni druk reklamacyjny posiada przy sobie kurier firmy przewozowej) i nie odbierać przesyłki oraz niezwłocznie skontaktować się ze sklepem Makro Light.

9. Po odbiorze nieuszkodzonej przesyłki należy otworzyć paczkę i sprawdzić czy jej zawartość zgadza się z zamówieniem oraz czy towary nie są uszkodzone. W razie konieczności należy spisać protokół reklamacyjny i natychmiast skontaktować się ze sklepem Makro Light.

Uwaga!

W przypadku uszkodzenia zawartości przesyłki protokół reklamacyjny spisany w obecności kuriera jest jedyną podstawą do uznania ewentualnych reklamacji. Druk reklamacyjny posiada przy sobie kurier firmy przewozowej.

10.Istnieje możliwość odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym Galeria Lamp, ul. Duży Rynek 6, 08-450 Łaskarzew po wcześniejszym uzgodnieniu.