Najlepiej sprzedające się

Promocje

Lampy LED

Lampy LED to najnowocześniejsze źródło światła, które opiera się na diodach elektroluminescencyjnych, czyli LED. Największą zaletą lamp diodowych jest ich duża trwałość, szerszy zakres napięć roboczych oraz małe nagrzewanie. Dodatkowo, w przeciwieństwie do lamp żarowych, w lampach LED łatwo można uzyskać dowolny kolor świecenia.

Oferujemy wszystkim klientom szeroki wybór lamp diodowych, wśród których znajduje się między innymi plafon diamond o bardzo wyszukanej stylistyce. Dzięki stałej współpracy z partnerami handlowymi oraz bogatym stanem magazynowym, jesteśmy w stanie oferować niezwykle krótki czas dostawy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się budować długofalową współpracę.

Nasze produkty są najlepszej jakości i pozwalają zaoszczędzić do około 80% energii, wśród oferowanych modeli dostępne są takie produkty jak: plafon escada, lampa wisząca diamond czy kinkiet louvre. Dodatkowo, lampy LED mogą działać nawet przez 20 lat, co sprawia, że są nie tylko niezwykle energooszczędne, lecz także ekologiczne. Więcej informacji na temat konkretnych produktów otrzymać można kontaktując się z naszymi konsultantami.

Lampy LED Jest 172 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 172 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 172 elementów